Jobs!



GEZOCHT

TECHNISCH ADMINISTRATIEF WONDER Technisch administratief wonder Wuustwezel

KANTOORMANAGER GEEL Kantoormanager voor bouwstudies en -metingen Geel

ALTIJD WELKOM

ZELFSTANDIGE KANTHOUDERS VLAANDEREN  vacature zelfstandige samenwerking

KLANTENPORTEFEUILLES Klantenportefuilles voor overname

TE LAAT, deze vacatures zijn momenteel ingevuld!

ZELFSTANDIGE KANTHOUDER ANTWERPEN vacature zelfstandige samenwerking EPB Antwerpen

Snel contacteren

* Deze velden zijn verplicht

Kantoor Consulting

Annemie De Kooning
annemie@xenadvies.be
0474 67 77 02
Kapellen

Dit kantoor is het aanspreekpunt voor Kapellen, Stabroek, Ekeren, Zandvliet/Berendrecht en voor al uw consulting projecten.

(meer…)

Metropool en Waas & Dender

Rik Van Beveren
rik@xenadvies.be
0476 79 57 85
Dendermonde

Dit kantoor is het aanspreekpunt voor de stad Antwerpen en de Waas & Dender regio.

(meer…)

Kantoor Kempen Geel

Sara Maeyninckx
sara@xenadvies.be
014 15 10 02
Officenter

Dit kantoor ondersteund mee de regio van de Zuiderkempen en is het contactpunt voor Limburg en Brabant.
(meer…)

Algemeen contact

Weet u niet goed wie te contacteren? Heeft u een offerte aanvraag?

info@xenadvies.be
03 663 86 73

Wij zijn bereikbaar:
telefonisch van ma – vr: 09h00 – 16h00

Contact regio West

Diede Vriens
diede@xenadvies.be
09 247 05 66

Dit contactpunt is het aanspreekpunt voor Oost- en West-Vlaanderen. 
(meer…)

Kantoor Kempen

Katrijn Van den Bleeken
katrijn@xenadvies.be
03 663 86 73
Wuustwezel & Hoogstraten

Dit kantoor is het aanspreekpunt voor de regio van de Kempen.

(meer…)

Kantoor metingen Kempen

Brent Van Eyndt
brent@xenadvies.be
0477 80 29 05
Kalmthout

Dit kantoor is het aanspreekpunt voor de metingen in de regio Kempen.

(meer…)