Jobs!



GEZOCHT

KANTOORMANAGER GEEL Kantoormanager voor bouwstudies en -metingen Geel

ALTIJD WELKOM

ZELFSTANDIGE KANTHOUDERS VLAANDEREN  vacature zelfstandige samenwerking

KLANTENPORTEFEUILLES Klantenportefuilles voor overname

TE LAAT, deze vacatures zijn momenteel ingevuld!

ZELFSTANDIGE KANTHOUDER BOUWSTUDIE’S EN -METINGEN ANTWERPEN vacature zelfstandige samenwerking EPB Antwerpen
TECHNISCH ADMINISTRATIEF WONDER EPB Technisch administratief wonder Wuustwezel

Snel contacteren

* Deze velden zijn verplicht

Metropool en Waas & Dender

Rik Van Beveren
rik@xenadvies.be
0476 79 57 85
Dendermonde

Dit kantoor is het aanspreekpunt voor de stad Antwerpen en de Waas & Dender regio.

(meer…)

Kantoor Kempen Geel

Sara Maeyninckx
sara@xenadvies.be
014 15 10 02
Officenter

Dit kantoor ondersteund mee de regio van de Zuiderkempen en is het contactpunt voor Limburg en Brabant.
(meer…)

Algemeen contact

Weet u niet goed wie te contacteren? Heeft u een offerte aanvraag?

info@xenadvies.be
03 663 86 73

Wij zijn bereikbaar:
telefonisch van ma – vr: 09h00 – 16h00

Kantoor veiligheid Kempen

Dave Janssens
dave@xenadvies.be
0472 60 36 06
Hoogstraten

Dit kantoor is het aanspreekpunt voor de veiligheidscoördinatie.

(meer…)

Contact regio West

Diede Vriens
diede@xenadvies.be
09 247 05 66

Dit contactpunt is het aanspreekpunt voor Oost- en West-Vlaanderen. 
(meer…)

Kantoor Kempen

Katrijn Van den Bleeken
katrijn@xenadvies.be
03 663 86 73
Wuustwezel & Hoogstraten

Dit kantoor is het aanspreekpunt voor de regio van de Kempen.

(meer…)

Kantoor metingen Kempen

Brent Van Eyndt
brent@xenadvies.be
0477 80 29 05
Kalmthout

Dit kantoor is het aanspreekpunt voor de metingen in de regio Kempen.

(meer…)