Contact


Xenadvies kan al haar diensten aanbieden in Vlaanderen.



* Deze velden zijn verplicht



Algemeen contact

Weet u niet goed wie te contacteren? 

info@xenadvies.be
03 663 86 73

Heeft u een offerte aanvraag?
Verkiest u om zelf een snelle en voordelige opstart te doen van uw dossier? 
(meer…)

Kantoor veiligheid Kempen

Dave Janssens
dave@xenadvies.be
0472 60 36 06
Hoogstraten

Dit kantoor is het aanspreekpunt voor de veiligheidscoördinatie.

(meer…)

Kantoor Zuiderkempen

Louis Goetschalckx
zuiderkempen@xenadvies.be
014 15 10 02
Officenter Geel

Dit kantoor is het aanspreekpunt voor de Zuiderkempen.
(meer…)

Metropool en Waas & Dender

Rik Van Beveren
rik@xenadvies.be
0476 79 57 85
Dendermonde

Dit kantoor is het aanspreekpunt voor de stad Antwerpen en de Waas & Dender regio.

(meer…)

Contact regio West

Diede Vriens
diede@xenadvies.be
09 247 05 66

Dit contactpunt is het aanspreekpunt voor Oost- en West-Vlaanderen. 
(meer…)

Kantoor Kempen

Katrijn Van den Bleeken
katrijn@xenadvies.be
03 663 86 73
Wuustwezel & Hoogstraten

Dit kantoor is het aanspreekpunt voor de regio van de Kempen.

(meer…)

Kantoor metingen Kempen

Brent Van Eyndt
brent@xenadvies.be
0477 80 29 05
Kalmthout

Dit kantoor is het aanspreekpunt voor de metingen in de regio Kempen.

(meer…)


a